Zdjęcie naszej parafii wraz z parkingiem na początku wiosny 2017 r.

Życzymy udanego dnia i owocnego korzystania ze strony!

Z Panem Bogiem.

Dzień wspomnienia świętego Patrona obchodzimy w naszej parafii:
3 IX
. W tYM DNIU MOŻNA UZYSKAĆ ODPUST!

NATOMIAST ROCZNICA POŚWIĘCENIA NASZEJ ŚWIĄTYNI I POWSTANIA PARAFII WYPADA W DNIU 24 KWIETNIA.

E
G

• TRWA OKRES ZWYKŁY W ROKU LITURGICZNYM

- Potrwa on do wtorku, przed środą popielcową.
  • KSIĄDZ PROBOSZCZ ZAPRASZA MŁODZIEŻ

do sformowania nowej Wspólnoty w ramach naszej parafii:
    - osoby do 18 roku życia,
    - wspólnota typu Ruch Światło - Życie (dawna Oaza),
    - będzie obecny ksiądz (Proboszcz / wikariusz) i pani - studentka z kościoła akademickiego, z doświadczeniem z tego ruchu,
    - na każdym spotkaniu będzie omawiany jakiś temat,
    - po feriach to powinno ruszyć.

* * *

KILKA CIEKAWOSTEK NA TEMAT TEJ STRONY INTERNETOWEJ:

* * *

• CZUJ SIĘ JEDNAK SWOBODNIE, OGLĄDAJ TO CO CHCESZ, GDYŻ STRONA JEST ŁATWA W OBSŁUDZE I PRZYJAZNA UŻYTKOWNIKOWI.

* * *

• STRONA znajduje się pod stałą opieką administratora i można oczekiwać, że będzie jeszcze ulepszana i będą dodawane kolejne ciekawe artykuły. O tych sprawach będą Państwo co jakiś czas informowani w sekcji: CO NOWEGO oraz w dziale: GÓRNE MENU TOP / AKTUALNOŚCI. (Tam też będą publikowane nadesłane prośby o modlitwę i inne najnowsze informacje.)

techniczne !

W dniu 20-12-2018, nieco zmieniliśmy szatę graficzną naszej strony - na nieco bardziej dostojną.

Ustawiliśmy białe tło wewnątrz strony i szare, chropowate po bokach.

Wszystkie uwagi techniczne - KLIKNIJ.