Zdjęcie naszej parafii wraz z parkingiem na początku wiosny 2017 r.

Życzymy udanego dnia i owocnego korzystania ze strony!

Z Panem Bogiem.

Dzień wspomnienia świętego Patrona obchodzimy w naszej parafii:
3 IX
. W tYM DNIU MOŻNA UZYSKAĆ ODPUST!

NATOMIAST ROCZNICA POŚWIĘCENIA NASZEJ ŚWIĄTYNI I POWSTANIA PARAFII WYPADA W DNIU 24 KWIETNIA.

E
G

• Z NAJNOWSZYCH OGŁOSZEŃ PARAFIALNYCH

"Informuję, że 20.12. we czwartek odbędzie się Dzień Skupienia Adwentowego. Spowiedź od g.17:00, a Msza św. z nauką o g. 19:00. Zapraszam."

(Być może uda się nagrać kazanie rekolekcyjne i umieścić na naszej stronie.)
  • 2.12.2018 NIEDZIELA -

- pierwsza niedziela Adwentu
    - i rozpoczął się nowy rok liturgiczny.

Wraz z rozpoczęciem Adwentu, rozpoczęły się wizyty duszpasterskie w domach. Pierwsza "kolęda" była już w poniedziałek 3.12. Szczegółowe rozpiski znajdują się w bieżących ogłoszeniach parafialnych.
  • W ZWIĄZKU Z "RODO", MUSIELIŚMY, DECYZJĄ KS. PROBOSZCZA, USZCZUPLIĆ

NASZE GALERIE ZE ZDJĘCIAMI:
    - z prymicji ks. Polny usunięto 1 zdjęcie
    - z pierwszych Komunii Świętych 2018 - usunięto 5 zdjęć (zostało 9, było 14),
    - z Niedzieli Palmowej 25.03.2018 - usunięto 21 zdjęć (zostało 34),
    - z Bożego Ciała 2018 - usunięto 17 zdjęć (zostało 35).

Nasze, aktualnie 4, galerie ze zdjęciami znajdują się w menu po lewej: ZDJĘCIA.

* * *

KILKA CIEKAWOSTEK NA TEMAT TEJ STRONY INTERNETOWEJ:

* * *

• CZUJ SIĘ JEDNAK SWOBODNIE, OGLĄDAJ TO CO CHCESZ, GDYŻ STRONA JEST ŁATWA W OBSŁUDZE I PRZYJAZNA UŻYTKOWNIKOWI.

* * *

• STRONA znajduje się pod stałą opieką administratora i można oczekiwać, że będzie jeszcze ulepszana i będą dodawane kolejne ciekawe artykuły. O tych sprawach będą Państwo co jakiś czas informowani w sekcji: CO NOWEGO oraz w dziale: GÓRNE MENU TOP / AKTUALNOŚCI. (Tam też będą publikowane nadesłane prośby o modlitwę i inne najnowsze informacje.)

techniczne !

Od czasu do czasu warto ręcznie odświeżyć stronę, jeśli coś się źle lub brzydko wyświetla ("program do Internetu" nie zawsze pobiera najnowsze zmiany na stronie, gdyż ma je w cache).

Wszystkie uwagi techniczne - KLIKNIJ.