Zdjęcie naszej parafii wraz z parkingiem na początku wiosny 2017 r.

Życzymy udanego dnia i owocnego korzystania ze strony!

Z Panem Bogiem.

Dzień wspomnienia świętego Patrona obchodzimy w naszej parafii:
3 IX
. W tYM DNIU MOŻNA UZYSKAĆ ODPUST!

NATOMIAST ROCZNICA POŚWIĘCENIA NASZEJ ŚWIĄTYNI I POWSTANIA PARAFII WYPADA W DNIU 24 KWIETNIA.

E
G

• W DRUGI DZIEŃ ŚWIĄT

- Poniedziałek Wielkanocny - Msze jak w każdą niedzielę. Taca na Katolicki Uniwersytet Lubelski.

(KLIKNIJ W POCZTÓWKĘ, ABY POWIĘKSZYĆ)
  • W NAJBLIŻSZĄ NIEDZIELĘ

- kolejne Wielkie Święto. Święto wszystkich grzeszników. Święto Bożego Miłosierdzia. Wedle słów Pana Jezusa, zanotowanych przez św. Siostrę Faustynę w jej "Dzienniczku", kto w tym dniu godnie przystąpi do spowiedzi i Komunii Świętej, dostąpi "zupełnego odpuszczenia win i kar" (Dz. 699). A zatem jest to coś (znacznie) więcej niż odpust zupełny. Jeśli jesteś zainteresowany/a, to zajrzyj proszę do AKTUALNOŚCI - po więcej informacji.
  • 24 KWIETNIA, W ŚRODĘ

- wypada także 19. rocznica poświęcenia naszej Świątyni i powstania Parafii!
    - W 2000 r. miał miejsce tzw. akt erygowania.

* * *

KILKA CIEKAWOSTEK NA TEMAT TEJ STRONY INTERNETOWEJ:

* * *

• CZUJ SIĘ JEDNAK SWOBODNIE, OGLĄDAJ TO CO CHCESZ, GDYŻ STRONA JEST ŁATWA W OBSŁUDZE I PRZYJAZNA UŻYTKOWNIKOWI.
  • WSZYSTKIE MATERIAŁY MOŻNA ELEGANCKO WYDRUKOWAĆ NA DRUKARCE :)
    (Jak elegancko drukować? - zajrzyj do Uwag technicznych.)

* * *

• STRONA znajduje się pod stałą opieką administratora i można oczekiwać, że będzie jeszcze ulepszana i będą dodawane kolejne ciekawe artykuły. O tych sprawach będą Państwo co jakiś czas informowani w sekcji: CO NOWEGO oraz w dziale: GÓRNE MENU TOP / AKTUALNOŚCI. (Tam też będą publikowane nadesłane prośby o modlitwę i inne najnowsze informacje.)

techniczne !

Jeżeli chcesz coś wydrukować, to nie przez CTR+P (albo Plik / Drukuj), tylko u góry każdej strony znajduje się napis Drukuj - i trzeba go kliknąć.

Jeżeli chcesz komuś wysłać rekomendację jakiegoś materiału z tego serwisu na E-mail (w postaci linka), to kliknij napis "E-mail" (obok "Drukuj").

Wszystkie uwagi techniczne - KLIKNIJ.