Zdjęcie naszej parafii wraz z parkingiem na początku wiosny 2017 r.

Życzymy udanego dnia i owocnego korzystania ze strony!

Z Panem Bogiem.

Dzień wspomnienia świętego Patrona obchodzimy w naszej parafii:
3 IX
. W tYM DNIU MOŻNA UZYSKAĆ ODPUST!

NATOMIAST ROCZNICA POŚWIĘCENIA NASZEJ ŚWIĄTYNI I POWSTANIA PARAFII WYPADA W DNIU 24 KWIETNIA.

E
    G
    O

• W Noc Rozwiązania, dla Maryi Bożego Rozwiązania, życzę moim parafianom i  gościom dobrych Bożych rozwiązań napięć i konfliktów w życiu osobistym, rodzinnym i ojczyźnianym. Bożego Pokoju na te święta i cały Nowy Rok.

Ks. Proboszcz

• DO NASZEJ STRONY ZOSTAŁA DODANA FUNKCJONALNOŚĆ: KSIĘGA GOŚCI. JEST ONA W MENU "EXTRA". (Można tam też przejść za pomocą obrazka w lewej kolumnie.)

* * *

KILKA CIEKAWOSTEK NA TEMAT TEJ STRONY INTERNETOWEJ:

* * *

• CZUJ SIĘ JEDNAK SWOBODNIE, OGLĄDAJ TO CO CHCESZ, GDYŻ STRONA JEST ŁATWA W OBSŁUDZE I PRZYJAZNA UŻYTKOWNIKOWI.

* * *

• STRONA znajduje się pod stałą opieką administratora i można oczekiwać, że będzie jeszcze ulepszana i będą dodawane kolejne ciekawe artykuły. O tych sprawach będą Państwo co jakiś czas informowani w sekcji: CO NOWEGO oraz w dziale: GÓRNE MENU TOP / AKTUALNOŚCI. (Tam też będą publikowane nadesłane prośby o modlitwę i inne najnowsze informacje.)

techniczne !

Od czasu do czasu warto ręcznie odświeżyć stronę, jeśli coś się źle lub brzydko wyświetla ("program do Internetu" nie zawsze pobiera najnowsze zmiany na stronie, gdyż ma je w cache).

Wszystkie uwagi techniczne - KLIKNIJ.