ZMIANY W AKTUALNOŚCIACH

Ponieważ na głównej stronie pojawił się dział: "CO NOWEGO" i w nim są wszystkie świeże newsy, więc rola MENU TOP / AKTUALNOŚCI się zawęziła i artykuły tutaj będą się pojawiać rzadko.

Proponowane udoskonalenia techniczne

W związku z tym, że licznik odświeżeń głównej strony przekroczył 50 000 odsłon, to zaplanowałem pewne udoskonalenia i ulepszenia techniczne, które zostaną wprowadzone w tym roku (2018). Jeśli chciał(a)byś się zapoznać z listą tych planowanych zmian, to zajrzyj do: MENU BOCZNE / RÓŻNE DROBNE / Możliwe zmiany i udoskonalenia. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zajrzenia.

Triduum Pasachalne w układzie całego Roku Liturgicznego

Elektroniczne Forum Parafian

Informuję Parafian, że obecnie są 2 miejsca gdzie można zostawiać wpisy / komentarze:

- W Księdze Gości nie umieszczamy uwag co do funkcjonowania Parafii, tylko na "Forum".

- W Księdze Gości mogą się również wpisywać nasi Parafianie, aby zostawić swój ślad.

- Uwagi, które ludzie wpisali nieopatrznie do Księgi Gości - zostały przeniesione na Forum.

- Czekamy na jakieś inne wpisy na Forum, np. z życzeniami dla ks. Proboszcza z okazji jego imienin (w poniedziałek 12 III) czy w ogóle coś pozytywnego.

- Na koniec, warto zauważyć, że na naszym Elektronicznym Forum pojawiła się wczoraj bardzo interesująca wypowiedź ks. Proboszcza.

Z A P R A S Z A M Y !

Światowy Dzień Chorego

Zgodnie z informacją zamieszczoną w najnowszych "Ogłoszeniach Parafialnych", w dniu 11 lutego, jak co roku, wypada Światowy Dzień Chorego. Ponieważ dzień ten w tym roku wypada w niedzielę, więc w naszej parafii specjalna msza św. dla chorych odbędzie się w sobotę o g. 18 (na spowiedź będzie można przyjść nieco wcześniej). Podczas tej mszy świętej chorzy będą mogli uzyskać sakrament namaszczenia chorych.

Przeczytaj orędzie papieża Franciszka z okazji XXVI Dnia Chorego 2018 r.: LINK.