Zmiany na naszej stronie

• Wkrótce zakończy się okres badania Państwa opinii na temat tego, czy decydujemy się na tą nową stronę, czy zostawiamy starą. Sonda potrwa, zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami, do 31 08 2017 - czwartek. Później wyniki zostaną przedstawione księdzu Proboszczowi i on podejmie ostateczną decyzję.
  • Jeżeli chce Pan(i) zagłosować, to proszę wejść tu: EXTRA / Oceń tę stronę.
  • Ze względu na zerowe zainteresowanie, w najbliższym czasie zostanie wyłączony Wirtualny Kącik Parafian. Ci z Państwa, którzy zechcą jednak opublikować jakąś wypowiedź, proszeni są o zrobienie tego w EXTRA / Wypowiedzi Parafian.