Odblokowanie i ogłoszenie tej nowej strony

Witajcie,

Dzisiaj mamy już sobotę, 3.6.17.

Wczoraj, w piątek, usiedliśmy z Panem kościelnym - Piotrem Karolakiem, przejrzeliśmy jeszcze raz wszystko i strona została odblokowana :)

W nocy zajmowałem się jej spozycjonowaniem w Google. (Podałem adres z mapą strony i wkleiłem plik robots.txt.) Teraz czekam, aż Google zaindeksuje naszą witrynę.

Poniżej prezentuję ulotkę (przygotowaną w ilości 200 sztuk) - zorganizowaną przeze mnie z okazji zakończenia prac.

Bardzo dziękuję wszystkim osobom zaangażowanym w ten projekt za okazaną pomoc, chęć współpracy i dobre słowo. Dziękuję też Matce Najświętszej i św. Grzegorzowi Wielkiemu za to, że wszystko się tak fajnie udało...