Serdecznie zapraszamy do pozostawienia wpisu na pamiątkę.

Aleksandra
22-02-18, 16:24
Faktycznie w naszej parafii msze niedzielne dla dzieci są tylko z nazwy, ponieważ homilia powinna być w formie dialogu między księdzem a zebranymi wokół ołtarza dziećmi (jak to ma miejsce w innych parafiach) i raz coś chyba ksiądz próbował wprowadzić to w życie ale wyszło bardzo słabo bo pytania były zbyt trudne i dzieci nie znały odpowiedzi. Poza tym ksiądz o godz. 12:30 tak smętnie i bez życia i werwy ją prowadzi, bardzo przymulony głosem, że nieraz widzę jak ktoś śpi, rozciąga w czasie na wszystkie możliwe sposoby że nie dziwne że jest taka mała frekwencja a na 11 tłumy bo sami z mężem przychodzimy na 12:30 tylko jak nie możemy na 11. Może ksiądz zmieni jakoś podejście, więcej życia i werwy to parafianie będą częściej przychodzić.
Anna
14-02-18, 09:26
Mi w naszej Parafii nie podobają się niedzielne msze dla dzieci...- nie ma dialogu między księdzem a dziećmi,syn siedzi znudzony. Ja z dzieciństwa w swojej Parafii pamiętam, że pod ołtarzem zawsze było dużo dzieci i kazanie było dialogiem w formie pytań i odpowiedzi.
Paweł
22-01-18, 17:49
Czemu w naszej parafii się totalnie nic dzieje, a wieczorami zamiast kościół tętnić życiem jak w wielu parafiach (zwłaszcza gdzie są młodzie ludzie i młode małżeństwa), to stoi zamknięty na cztery spusty? Nie ma też praktycznie żadnej wspólnoty parafialnej poza bractwem różańcowym starszych pań. Szkoda.
Pozdrawiam,
Paweł
10-12-17, 03:48
Pierwszy wpis testowy. (Później do usunięcia.)