Różne Wypowiedzi Parafian

Witajcie.

Na tej podstronie można się wypowiedzieć publicznie na  RÓŻNE TEMATY OGÓLNE - związane z naszą Parafią.

UWAGA: Prośby o modlitwę wysyłamy na e-mail do Administratora:

i będą one publikowane w AKTUALNOŚCIACH.

Użyto tutaj prostego systemu komentarzy - tak, aby każdy mógł sobie z tym poradzić i zostawić komentarz, jeśli ma życzenie...

KRÓTKI REGULAMIN:

1. Nie wolno używać brzydkich wyrazów ani obrażać innych ludzi.
  2. Mamy nadzieję na jakieś, budujące naszą wspólnotę, świadectwo pozytywnych przeżyć duchowych doznanych dzięki naszej kaplicy, naszym księżom, naszym parafianom i ich modlitwom. To przecież bardzo ważne.
  3. Wolno składać wszystkim Parafianom życzenia, a szczególnie księdzu Proboszczowi.
  4. Pisząc komentarz, pamiętajmy, że nasza Parafia jest naszym wspólnym dobrem!
  5. Wolno poddawać życie naszej Parafii konstruktywnej krytyce, ale musimy pamiętać o zachowaniu taktu i rozsądku.
  6. Ogłoszenia poszczególnych Parafian (np. potrzebuję pomocy w domu) należy kierować wyłącznie przez wizytę w kancelarii i będą się one pojawiały w ramach AKTUALNOŚCI (górne menu).
  7. Zgłoszenia błędów co do działania tej strony powinny być przesyłane bezpośrednio do Administratora (NARZĘDZIA / Kontakt z Administratorem).
  8. WPISY PODLEGAJĄ MODERACJI. (Trzeba odczekać 1-3 dni. Czasami szybciej...) ! AKTUALNIE NIE MA MODERACJI !

Jeśli, pomimo tych "strasznych" ostrzeżeń, nadal ma Pan(i) chęć pozostawić wpis, to gorąco zapraszamy... Do dzieła :)

PONIŻEJ LISTA WYPOWIEDZI: