Jeżeli chciał(a)byś pomóc

Jeżeli chciał(a)byś pomóc w tworzeniu tej strony internetowej, to aktualnie przydałyby się następujące osoby:

 1. Każdy, kto ma chęć zostawić po sobie jakiś ślad - może pozostawić wpis w Księdze Gości na pamiątkę !!!

 2. Każdy może też - nagrać plik w formacie MP3 z własną recytacją (odczytaniem) jakiejś wybranej przez siebie modlitwy, najlepiej litanii. Do wyboru są wszystkie litanie z naszej strony. Takie nagranie będzie pomocne dla każdego, kto słabo widzi albo jest zmęczony i chciałby posłuchać wybranej przez siebie modlitwy. (Byłby to też drugi sposób, obok Księgi Pamiątkowej, na pozostawienie po sobie dobrego śladu w naszej parafii.)

 3. Jeżeli ktoś napisze jakiś ciekawy artykuł związany z naszą religią i Kościołem, i chciałby go u nas opublikować, to trzeba zanieść ks. Proboszczowi do sprawdzenia :)

 4. Wszystkie osoby, które głosowały przeciwko tej stronie, albo chciałyby coś w niej zmienić, czy zgłosić jakiś błąd:
  Bardzo proszę o przysłanie e-maila do administratora, bądź zamieszczenie wpisu na Elektronicznym Forum Parafii.
  (Interesują mnie uwagi merytoryczne i co konkretnie ktoś chciałby zmienić, a nie teksty typu, że "najgorsza strona w całej archidiecezji", "jeden wielki śmietnik", "jeden wielki kicz" - za te ostatnie serdecznie dziękuję.)

 5. Każdy, kto chciałby się podzielić jakąś ciekawą, darmową książką, (którą moglibyśmy zamieścić w Pobieralni), jak również każdy kto ma jakąś ciekawą modlitwę, (którą można by umieścić w POLECANE MODLITWY / MODLITWY NADESŁANE) - prosimy o przysłanie.

 6. Osoba, która zna się na fotografii i umie robić ładne zdjęcia - proszona jest o drobną pomoc. Mianowicie, przydałoby się lepsze zdjęcie główne (mniej więcej 1035x242 px, format png, ale proszę jeszcze dopytać o wymagane rozmiary). Najlepiej, aby widać było nazwę i numer ulicy, żeby były ładniejsze kolory (najlepiej słoneczny dzień) i żeby byli jacyś ludzie na tym zdjęciu. Ważne jest też to, żeby to było podobne ujęcie, tzn. widoczny cały krzyż z przodu kościoła, a kościół (mniej więcej) na środku, bo to istotne, gdyż podczas oglądania w różnych rozdzielczościach zdjęcie się różnie "zachowuje" (- i tak musi być). Dołoży Pan(i) w ten sposób swoją cegiełkę dla dobra Parafii :)

  Można by też zrobić kilka takich "prac" (o różnych porach dnia) - wtedy zrobi się na głównym obrazku efekt "slidera". Myślę, że to może być bardzo fajna robota, zwłaszcza dla kogoś, kto ma zmysł artystyczny.

  Zdjęcia nie powinny być "podpisane",
  (ale się gdzieś wpisze, na życzenie, kto je wykonał)
  i można je wysyłać do Pana administratora (adres podano w RÓŻNE DROBNE / Kontakt z administratorem) :)

 7. [ZAŁATWIONE] Osoba, która zna się na geodezji / kartografii.

  W artykule: PODSTAWOWE INFORMACJE / Na terenie parafii - podaliśmy w miarę dokładne granice naszej Wspólnoty. W związku z tym, przydałaby się jakaś ładna mapka z zaznaczonymi granicami, którą można by na naszej nowej stronie opublikować w rzeczonym artykule.

  Osobę zainteresowaną prosimy o kontakt najlepiej z Panem kościelnym - np. poprzez formularz: EXTRA / Zostaw wiadomość :)

 8. ?

ZAPRASZAMY :)

Nasza strona wykorzystuje pliki cookie, które można uważać za pewną ingerencję w Twoją prywatność. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, to opuść tę stronę. A jeśli się zgadzasz, to kliknij OK.
Dalsze informacje Ok