Jeżeli chciał(a)byś pomóc

Jeżeli chciał(a)byś pomóc w tworzeniu tej nowopowstałej strony internetowej, to aktualnie przydałyby się następujące osoby:

1. Osoba, która zna się na fotografii i umie robić ładne zdjęcia - proszona jest o drobną pomoc. Mianowicie, przydałoby się lepsze zdjęcie główne (1035x242 px, format png). Najlepiej, aby widać było nazwę i numer ulicy, żeby były ładniejsze kolory (najlepiej słoneczny dzień) i żeby byli jacyś ludzie na tym zdjęciu. Ważne jest też to, żeby to było podobne ujęcie, tzn. widoczny cały krzyż z przodu kościoła, a kościół (mniej więcej) na środku, bo to istotne, gdyż podczas oglądania w różnych rozdzielczościach zdjęcie się różnie "zachowuje" (- i tak musi być). Dołoży Pan(i) w ten sposób swoją cegiełkę dla dobra Parafii :)

Można by też zrobić kilka takich "prac" (o różnych porach dnia) - wtedy zrobi się na głównym obrazku efekt "slidera". Myślę, że to może być bardzo fajna robota, zwłaszcza dla kogoś, kto ma zmysł artystyczny.

Zdjęcia nie powinny być "podpisane",
    (ale się gdzieś wpisze, na życzenie, kto je wykonał)
    i można je wysyłać do Pana administratora (adres podano w RÓŻNE DROBNE / Kontakt z administratorem) :)

2. Osoba, która zna się na geodezji / kartografii.

W artykule: PODSTAWOWE INFORMACJE / Na terenie parafii - podaliśmy w miarę dokładne granice naszej Wspólnoty. W związku z tym, przydałaby się jakaś ładna mapka z zaznaczonymi granicami, którą można by na naszej nowej stronie opublikować w rzeczonym artykule.

Osobę zainteresowaną prosimy o kontakt najlepiej z Panem kościelnym - np. poprzez formularz: EXTRA / Zostaw wiadomość :)

ZAPRASZAMY :)