Księga Gości 2

Serdecznie zapraszamy do pozostawienia wpisu na pamiątkę.

Ś m i a ł o !

(Wpisy podlegają moderacji, także pojawiają się tutaj dopiero po kilku(nastu) godzinach.)

WPISY

Barbara Znalazłam piękną litanie do św. Grzegorza
[ na naszej stronie taka sama już jest, ale jakby lepsza: link ]
03-09-23
Parafia Miłosierdzia Bożego
Szczęść Boże wszystkim parafianom!
15-06-23
Michał Bardzo miła parafia z zaangażowanym Proboszczem i przemiłymi parafianami.
18-03-23
Guest Wszystkiego najlepszego dla Księdza Proboszcza z okazji imienin. Wielu łask Bożych i wszelkiej pomyślności!
13-03-21
Aurelia Moja parafia znajduje się przy Hynka, ale po pierwszej wizycie u Św Grzegorza stwierdziłam, że to mój kościół i zostaję. Szczęść Boże Księdzu Grzegorzowi!
08-01-21
Sebastian Fajna sekcja w kolumnie po lewej - Filmoteka YouTube. Polecam.
12-11-20
Anna Pozdrawiam wszystkich katolików. Szczęść Boże !!
29-09-20
Ks. Kardynał Kazimierz Nycz Drodzy parafianie, serdecznie pozdrawiam i dziękuję za czas wizytacji. Zapewniam o modlitwie i z serca błogosławię. Ks. Kardynał Kazimierz Nycz
17-06-19
Anita Głuszyńska Jezu ufam Tobie!
30-04-19
x. Adam Pozdrawiam serdecznie wszystkich Parafian na czele z ks. Proboszczem Grzegorzem i ks. Włodziemierzem. Dziękuję za życzliwość i życzę wszystkiego co dobre.
30-04-19