Up

Pliki do pobrania - P O B I E R A L N I A

ODWIEDZIN: 1049

Tutaj znajdują się wszystkie pliki, które można pobrać z tej strony.

O ile dysponujecie Państwo jakimś ciekawym plikiem o tematyce chrześcijańskiej (katolickiej), to prosimy nadsyłać do Administratora. PLIKI POWINNY BYĆ DOZWOLONE DO ROZPOWSZECHNIANIA. Materiały te będą się pojawiały tutaj - w "pobieralni".

A ODNOŚNIE SAMYCH TREŚCI, KTÓRE TUTAJ MOŻNA POBRAĆ, TO WYDAJE SIĘ, ŻE NAJCIEKAWSZYM PLIKIEM DO POBRANIA BYŁABY BIBLIA TYSIĄCLECIA PO POLSKU Z KOMENTARZAMI. TAKI "BOGATY" PLIK WAŻY JEDNAK 42 MEGABAJTY, MA 6649 STRON I NIE MOŻEMY GO TUTAJ, Z PRZYCZYN TECHNICZNYCH, ZAMIEŚCIĆ. JEDNAK, JEŚLI CHCIAŁ(A)BYŚ MIEĆ TEN PLIK TO ZAPRASZAM TUTAJ:
http://chomikuj.pl/jejjju/www.parafiaswgrzegorza.waw.pl .

A poniżej oważ lista ciekawych plików do pobrania. Wybrałem je specjalnie dla Was! O ile mi wiadomo, to wszystkie te pliki są darmowe. Każdy z nich zawiera jakąś jedną, ciekawą książkę do zapoznania się w wolnym czasie. Tematem wszystkich tych książek jest oczywiście, mówiąc ogólnie, religia i chrześcijaństwo.

 
 
Powered by Phoca Download
Nasza strona wykorzystuje pliki cookie, które można uważać za pewną ingerencję w Twoją prywatność. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, to opuść tę stronę. A jeśli się zgadzasz, to kliknij OK.
Dalsze informacje Ok