Up

Pliki do pobrania - P O B I E R A L N I A

Tutaj znajdują się wszystkie pliki, które można pobrać z tej strony.

Jak zauważono we Wirtualnym Kąciku Parafian - o ile nadesłane do Administratora materiały będą się nadawały do tej "ogólnej pobieralni", to zostaną tutaj umieszczone. A jak nie, to będą dodane do Kącika.

A ODNOŚNIE SAMYCH TREŚCI, KTÓRE TUTAJ MOŻNA POBRAĆ, TO WYDAJE SIĘ, ŻE NAJCIEKAWSZYM PLIKIEM DO POBRANIA BYŁABY BIBLIA TYSIĄCLECIA PO POLSKU Z KOMENTARZAMI. DYSPONUJĘ TAKIM "BOGATYM" PLIKIEM, JEDNAK WAŻY ON 42 MEGABAJTY, MA 6649 STRON I NIE MOGĘ GO TUTAJ, Z PRZYCZYN TECHNICZNYCH, ZAMIEŚCIĆ. JEDNAK, JEŚLI CHCIAŁ(A)BYŚ MIEĆ TEN PLIK TO ZAPRASZAM NA MOJEGO CHOMIKA. OTO ADRES, GDZIE MOŻNA TEN PLIK POBRAĆ:
http://chomikuj.pl/jejjju/www.parafiaswgrzegorza.waw.pl .

A poniżej lista ciekawych plików do pobrania. Wybrałem je specjalnie dla Was! O ile mi wiadomo, to wszystkie te pliki są darmowe. Każdy z nich zawiera jakąś jedną, ciekawą książkę do zapoznania się w wolnym czasie. Tematem wszystkich tych książek jest oczywiście, mówiąc ogólnie, religia i chrześcijaństwo.