Inne bardzo ciekawe filmy

Warto obejrzeć i posłuchać...

1)

"Wizja piekła, czyśćca i Nieba" podług św. Franciszki Rzymianki
0:24:11

2)

św. Michał Archanioł (Objawienia). Niezwykłe opowieści o Aniołach i Archaniołach.
0:13:50

3)

Nietknięte ciało św. Bernadety. Raporty lekarzy po ekshumacji
0:05:12

4)

CUD w LEGNICY | Serce Pana Jezusa | LITANIA | EWTN Polska
0:06:26

5)

Homeless Gets $1000 For His Honesty (Wallet Theft Experiment)
Czyli o tym, jak trudno jest znaleźć uczciwego człowieka na ulicy. Łezka się kręci w oku. Wspaniały finał!
0:04:42

6)

Ojciec Dolindo Ruotolo z Neapolu podaje lek na prawdziwe Szczęście
w  filmie  ŚLADAMI OJCA DOLINDO  reż. Krzysztof Żurowski.
Czy jest nim przebaczenie? Jak poradzić sobie z prześladowaniem? Cierpieniem?
50 rocznica śmierci ks. Dolindo w roku 2020!

Film opowiada o ks.Dolindo Routolo z Neapolu (kandydacie na ołtarze), który był prześladowany przez całe życie przez rodzinę, kolegów i duchowieństwo (był nawet więźniem 'Macao' w Watykanie), ale nigdy nie sprzeciwił się Kościołowi.
Ks. Dolindo przebaczał swoim krzywdzicielom i rewanżował się dobrem za wyrządzone mu zło. Czy to nie jest lekarstwo na prawdziwe szczęście?
Film zawiera wstrząsające świadectwa pielgrzymów do Neapolu na temat: przebaczenia, śmierci, cierpienia i nadziei.
(z maila otrzymanego od Pana Krzysztofa Żurawskiego)

0:18:45