Ogłoszenia Parafialne 54 (29.904.2018)

1. We wtorek 1.05. rozpoczynają się Nabożeństwa Majowe. W Niedzielę, uroczystości i w piątki o g. 17:30, w pozostałe dni po Mszy świętej, która rozpoczyna się o g. 18:00.

2. We czwartek 3.05. Uroczystość Najświętszej Maryi Panny, Królowej Polski, głównej Patronki Polski. Msze święte jak w Niedzielę, z wyjątkiem Mszy św. o 12:30, której nie będzie. Po Mszy św. o g. 11:00 odmówimy akt oddania Matce Bożej. Nabożeństwo Majowe tego dnia o 17:30. Jest to zarazem dzień rocznicy Konstytucji 3 Maja (1791).

3. W sobotę 5.05 pierwsze dwie grupy dzieci przyjmą po raz pierwszy Jezusa Eucharystycznego. Bardzo proszę o modlitwę w intencji dzieci i ich rodzin.

4. W piątek 4.05. wspomnienie św. Floriana, Męczennika.

5. Parafia organizuje w czerwcu pielgrzymkę autokarową do Gietrzwałdu. Zapisy u ks. Włodzimierza.