Ogłoszenia Parafialne 59 (3.06.2018)

1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Bractwo Różańcowe zbierze się na modlitwę różańcową o g. 17:00, a o 17:30 Nabożeństwo Czerwcowe.

2. Dziś XI Święto Dziękczynienia. Zbiórka ofiar przed kościołami w całej Polsce. W naszej parafii przedstawiciele Domowego Kościoła zbierają ofiary. Bóg zapłać.

3. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za obecność na procesji Bożego Ciała, szczególnie rodzicom dzieci Komunijnych, ale i wszystkim, którzy wzięli udział w tym publicznym wyznaniu wiary w Jezusa Eucharystycznego.

4. We wtorek 5.06. wspomnienie św. Bonifacego, Biskupa i Męczennika.

We czwartek 7.06. po Mszach św. obrzęd błogosławieństwa wianków.

5. W piątek 8.06. Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msze św. jak w dzień powszedni. Można spożywać pokarmy mięsne.

W sobotę 9.06. Święto Rocznicy Poświęcenia Kościoła Katedralnego.

6. Jutro w poniedziałek 4.06. rocznica konsekracji Pasterza Archidiecezji, ks. Kazimierza Kardynała Nycza. Po Mszy św. (po modlitwie po Komunii) dziękczynne Te Deum.

7. We wtorek po Mszy św. wieczornej ok. 19:00 spotkanie (rodzic i dziecko) dzieci idących 10.06. o 9:30 do rocznicy I Komunii Świętej.

8. Kandydatów na ministrantów zapraszamy na zbiórkę 16.06. (sobota) o g. 9:30.