Ogłoszenia Parafialne 76 (7.10.2018)

1. Dziś I Niedziela miesiąca. Bractwo Różańcowe zbierze się na modlitwę różańcową o g. 17:00, a o 17:30 Nabożeństwo różańcowe.

2. Również dziś gościmy Ojców Misjonarzy Kombonianów Serca Jezusowego. Po Mszach świętych zbiorą ofiary na misje.

3. Jutro 8.10. w poniedziałek zaplanowane spotkanie z rodzicami młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania odbędzie się o g. 19:40.

4. Młodzież klas VIII i III gimnazjum zgłosi się do ks. Włodzimierza w zakrystii i w kancelarii.

5. Za tydzień zbiórka przed kościołem na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia. Proszę o pomoc w zbiórce.

6. W sobotę 13.10. wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego, kapłana.