Ogłoszenia Parafialne 77 (14.10.2018)

1. Dziś XVIII Dzień Papieski - obchodzimy go pod hasłem "Promieniowanie ojcostwa". Zbiórka przed kościołem na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.

2. W poniedziałek 15.10. wspomnienie św. Teresy z Avila, dziewicy i doktora Kościoła.

We wtorek 16.10. wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej; w ten dzień obchodzić będziemy 40. rocznicę wyboru św. Papieża Jana Pawła II.

We środę 17.10. wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika.

We czwartek 18.10. święto św. Łukasza Ewangelisty - to dzień modlitw za pracowników Służby Zdrowia.

W piątek 19.10. wspomnienie bł. ks. Jerzego Popiełuszki, kapłana i męczennika.

W sobotę 20.10. wspomnienie św. Jana Kantego, kapłana.

3. Za tydzień młodzież z klas VIII szkoły podstawowej i III gimnazjum ma przygotowanie do Sakramentu Bierzmowania.

4. Przyjmujemy w zakrystii i w kancelarii na wypominki za zmarłych.