Ogłoszenia parafialne 130 (3.11.2019)

1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Bractwo Różańcowe zbierze się na modlitwę różańcową o g.  17:00, a o 17:30 Nabożeństwo adoracyjne.
2. Jutro w poniedziałek wspomnienie św. Karola Boromeusza, biskupa.
3. 7.11 we czwartek pierwszy czwartek miesiąca - wprowadzamy krótkie nabożeństwo po Mszy świętej wieczornej z wystawieniem Najświętszego Sakramentu i litanią do Krwi Chrystusa oraz modlitwą o nowe powołania kapłańskie i zakonne.
4. W sobotę Święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej.
5. Pani Łucja zaprasza dzieci na spotkanie chórku parafialnego w sobotę o g. 17:00. Zapraszamy także chłopców na spotkania ministranckie w każdą sobotę o g. 9:30.