Ogłoszenia parafialne 153 (26.04.2020)

3. NIEDZIELA WIELKANOCNA:

1.

W środę 29.04 święto św. Katarzyny Sieneńskiej (Katarzyny ze Sieny) - dziewicy, doktora Kościoła, patronki Europy.

2.

Od piątku 1.05 rozpoczynają się Nabożeństwa Majowe ku czci Najświętszej Maryi Panny.

W niedzielę, piątki i uroczystości - o g.17:30.

Pozostałe dni - po mszy o g.18.

3.

W sobotę 2.05 uroczystość NMP Królowej Polski, (bo 3.05 wypada w niedzielę).

Msze święte jak w niedzielę, z wyjątkiem mszy o g.12:30, której nie będzie.

Pod koniec mszy o g.11 odnowienie ślubów Jana Kazimierza i oddanie, Matce Bożej, Narodu i parafii.

(Śluby króla Jana Kazimierza można przeczytać u nas w dziale: DODATKI I CIEKAWOSTKI / Śluby naszego Narodu. kliknij )

4.

3.05 - pierwsza niedziela miesiąca.

O g.17:30 nabożeństwo adoracyjne połączone z majowym.

5.

W poniedziałek 27.04, po mszy o g.18, zapraszam rodziców od dzieci pierwszokomunijnych, ze wszystkich 4 grup. Do 5-u osób z jednej grupy.

6.

29.04 w środę: Dzień Męczeństwa Duchowieństwa Polskiego w czasie II Wojny Światowej.