Ogłoszenia Parafialne 220 (29.08.2021)

1. 1 września we środę 82. rocznica wybuchu II Wojny Światowej. Msza św. w intencji poległych w obronie ojczyzny 1.09 o g. 18:00.

2. W piątek w liturgii wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego. Msze św. ze św. Grzegorza Wielkiego.

3. W poniedziałek 6.09. po Mszy św. o g. 18:00 zapraszam rodziców (Wystarczy 1 rodzic) dzieci, które mają przystąpić do I Komunii Świętej w maju. Zapraszam wszystkich rodziców (rodzica dzieci pierwszokomunijnych – tych również, których dzieci z różnych racji przystąpią do I Komunii Świętej w parafiach, na terenie których mieszczą się szkoły).

4. Nowenna przed beatyfikacją Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego od 3.09 do 11.09 podczas Mszy św. wieczornych.

5. Za tydzień wraca Msza Święta o g. 12:30.
  6. Za tydzień również zbiórka ofiar przed kościołami na pomoc poszkodowanym z Afganistanu, przebywającymi na terenie naszego kraju (Caritas Polska)