Ogłoszenia parafialne 221 (5.09.2021)

1. Dziś I Niedziela miesiąca. Bractwo Różańcowe spotka się na modlitwę różańcową o g. 17:00, a o 17:30 nabożeństwo adoracyjne.

2. We środę 8.09. Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny.

3. Dziś przed kościołem zbiórka ofiar na dla poszkodowanych z Afganistanu.

4. Za tydzień w niedzielę w Świątyni Opatrzności Bożej na Wilanowie podczas Mszy Świętej o g. 12:00 przedstawiciel Ojca Św. dokona beatyfikacji sług Bożych Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego oraz Matki Elżbiety Róży Czackiej. W związku z transmisją uroczystości nie będzie w naszej parafii Mszy Św. o g. 12:30, pozostałe jak w niedzielę. Zgłoszenia do wzięcia udziału w beatyfikacji poprzez parafię.

5. Jutro 6.09 po Mszy Św. o g. 18:00 zapraszam rodziców/rodzica dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.