Ogłoszenia parafialne 228 (24.10.2021)

1. W najbliższą środę o g. 18:00 Jego Ekscelencja ks. biskup Piotr Jarecki udzieli Sakramentu Bierzmowania (ok. 40 osób). Spowiedź święta przed przyjęciem tego sakramentu (oraz rodziców) jutro od g. 18:00. Proszę parafian o modlitwę w intencji młodzieży.

2. We czwartek w liturgii Święto św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza. Składam najserdeczniejsze życzenia imieninowe, pamiętajmy w modlitwie o solenizancie biskupie Tadeuszu Pikusie.

3. W związku z Bierzmowaniem - wyjątkowo w środę odmówimy dziesiątkę różańca świętego.

4. Przyjmujemy na wypominki - po Mszy Świętej w zakrystii i w kancelarii w godzinach przyjęć (od g. 16:30 do 17:30) od poniedziałku do piątku.