Porządek Nabożeństw

Msze św. w niedziele i święta

12:30 (chrzty)
/ nie ma w VII i VIII - patrz dalej /

Msze św. w dni powszednie

Msze św. w Środę Popielcową

W CZASIE WAKACJI LIPIEC, SIERPIEŃ

Msze św. w Niedziele i święta

11:00 ( chrzty)

Nabożeństwa stałe

W każdą środę o godzinie 17:30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

W każdy piątek o godzinie 17:00 Nabożeństwo Adoracyjne z Wystawieniem Najświętszego Sakramentu i Koronką do Miłosierdzia Bożego

Nabożeństwa comiesięczne

(najczęściej - )

• I czwartek miesiąca Po mszy świętej wieczornej, która odbywa się w intencji kapłanów i o nowe powołania kapłańskie i zakonne, jest wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwy o nowe powołania kapłańskie i zakonne z naszej Wspólnoty parafialnej.
  • I Piątek miesiąca O g.17:00 Nabożeństwo Pierwszopiątkowe z wystawieniem Najświętszego Sakramentu, Koronka do Miłosierdzia Bożego, litania do Serca Jezusa i Akt Oddania Sercu Jezusowemu. Spowiedź pierwszopiątkowa od g.17:30.
  • I Sobota miesiąca Po Mszy świętej wieczornej (18:00) wystawienie Najświętszego Sakramentu, litania do Serca Maryi i Akt Oddania.
  • I Niedziela miesiąca Bractwo Różańcowe zgromadzi się na modlitwę różańcową o g.17. O g. 17:30 Nabożeństwo Adoracyjne.
  • Msze święte wotywne są w pierwszy czwartek, piątek, sobotę miesiąca o g. 18.

NABOŻEŃSTWA W ROKU LITURGICZNYM

Adwent

Roraty odbywają się od poniedziałku do soboty, rozpoczęcie o godzinie 7:00. Kiedy jest Msza św. roratnia nie ma już  Mszy św. o godzinie 8:00.

Wielki Post

Nabożeństwo Gorzkich Żali w każdą niedzielę Wielkiego Postu o  godz. 17:15.

Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w każdy piątek Wielkiego Postu o godz. 17:30.

Droga Krzyżowa dla dzieci w każdy piątek Wielkiego Postu o godz. 16:30.

Nabożeństwa majowe, czerwcowe i różańcowe w październiku

w dni powszednie z wyjątkiem wszystkich piątków  po Mszy św. wieczornej , która rozpoczyna się o 18:00

w piątki o godzinie 17:30

w niedziele o godz. 17:30