Porządek Nabożeństw

Msze św. w niedziele i święta

12:30 (chrzty)
/ nie ma w VII i VIII - patrz dalej /

Msze św. w dni powszednie

Msze św. w Środę Popielcową

W CZASIE WAKACJI LIPIEC, SIERPIEŃ

Msze św. w Niedziele i święta

11:00 ( chrzty)

Nabożeństwa stałe

W każdą środę o godzinie 17:30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

W każdy piątek o godzinie 17:00 Nabożeństwo Adoracyjne z Wystawieniem Najświętszego Sakramentu i Koronką do Miłosierdzia Bożego

Nabożeństwa comiesięczne

(najczęściej - )

• I czwartek miesiąca Msza o g.18 za kapłanów i o nowe powołania kapłańskie i zakonne. Po Mszy, wystawienie Najświętszego Sakramentu i krótkie nabożeństwo - modlitwy o powołania.
  • I Piątek miesiąca O g.17 Koronka do Miłosierdzia Bożego. O g.17:30 Nabożeństwo Pierwszopiątkowe z wystawieniem Najświętszego Sakramentu, litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa i Akt Oddania Sercu Jezusowemu. Spowiedź pierwszopiątkowa od g.17.
  • I Sobota miesiąca Po Mszy świętej wieczornej (18:00) wystawienie Najświętszego Sakramentu, litania do Niepokalanego Serca Maryi i Akt Oddania.
  • I Niedziela miesiąca Bractwo Różańcowe zgromadzi się na modlitwę różańcową o g.17. O g. 17:30 Nabożeństwo Adoracyjne.
  • Msze święte wotywne są w pierwszy czwartek, piątek, sobotę miesiąca o g. 18.

NABOŻEŃSTWA W ROKU LITURGICZNYM

Adwent

Roraty odbywają się od poniedziałku do soboty, rozpoczęcie o godzinie 7:00. Kiedy jest Msza św. roratnia nie ma już  Mszy św. o godzinie 8:00.

Wielki Post

Nabożeństwo Gorzkich Żali w każdą niedzielę Wielkiego Postu o  godz. 17:15.

Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w każdy piątek Wielkiego Postu o godz. 17:30.

Droga Krzyżowa dla dzieci w każdy piątek Wielkiego Postu o godz. 16:30.

Nabożeństwa majowe, czerwcowe i różańcowe w październiku

o godz. 17:30, przed Mszą wieczorną