Dalsze możliwe udoskonalenia

PRACE ZAPLANOWANE NA SIERPIEŃ 2018, DO KOŃCA WAKACJI SZKOLNYCH

+ 1. Podświetlenie w górnym menu aktualnie wybranej pozycji (np. AKTUALNOŚCI). Tak jak jest to w menu na lewej kolumnie.
   
+ 2. FOTKI

+ 3. Ostrzeżenie o plikach cookie.

+ 4. Poprawić wcięcia w lewym menu.
   
+ 5. Poprawienie wywiadu z ks. Proboszczem.

+ 6. Na wszelki wypadek zapytać o zgodę na skopiowanie Zegara Męki Pańskiej (w przypadku innych materiałów, które być może były objęte prawem autorskim, o taką zgodę pytano. Np. w przypadku litanii do naszego patrona.) i ewentualnie powiększanie obrazków na Zegarze Męki Pańskiej.

(???) 7. Nowe działy w menu bocznym, np. teledyski z pieśniami religijnymi z YouTube, czy świadectwa chrześcijańskie, itp. (Była uwaga na Elektr. Forum Parafii, że jest wszystkiego za dużo i strona jest przepełniona, więc nie będę chyba dodawał tych dalszych funkcji, wymienionych w tym punkcie i innych.)

Po wprowadzeniu wszystkich udoskonaleń, przygotowanych z okazji 50 000 odświeżeń głównej strony:

+ Rozdzielenie moich domen prywatnych i domeny parafialnej, stworzenie konta na domenę i na serwer wirtualny specjalnie i tylko dla parafii, cesja obu domen, i - wreszcie - uaktualnienie dokumentacji technicznej - żeby zabezpieczyć stronę na wypadek mojej śmierci, czy wyprowadzki.

A gdy licznik odsłon na głównej stronie dobije 100 000:

- Nowa sonda <= ZDECYDOWALIŚMY Z KS. PROBOSZCZEM, ŻE ZROBIMY JĄ PO OSIĄGNIĘCIU 200 000 ODSŁON

- i nagrania audio litanii (poprosić Parafian).

Nasza strona wykorzystuje pliki cookie, które można uważać za pewną ingerencję w Twoją prywatność. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, to opuść tę stronę. A jeśli się zgadzasz, to kliknij OK.
Dalsze informacje Ok