Dalsze możliwe udoskonalenia

PRACE ZAPLANOWANE NA SIERPIEŃ 2018, DO KOŃCA WAKACJI SZKOLNYCH

+ 1. Podświetlenie w górnym menu aktualnie wybranej pozycji (np. AKTUALNOŚCI). Tak jak jest to w menu na lewej kolumnie.

+ 2. FOTKI

+ 4. Poprawić wcięcia w lewym menu.

(w trakcie) 5. Poprawienie wywiadu z ks. Proboszczem.

(w trakcie) 6. Na wszelki wypadek zapytać o zgodę na skopiowanie Zegara Męki Pańskiej (w przypadku innych materiałów, które być może były objęte prawem autorskim, o taką zgodę pytano. Np. w przypadku litanii do naszego patrona.) i powiększanie obrazków na Zegarze Męki Pańskiej.

(???) 7. Nowe działy w menu bocznym, np. teledyski z pieśniami religijnymi z YouTube, czy świadectwa chrześcijańskie, itp. (Była uwaga na Elektr. Forum Parafii, że jest wszystkiego za dużo i strona jest przepełniona, więc nie będę chyba dodawał tych dalszych funkcji, wymienionych w tym punkcie i innych.)

(gdy licznik na stronie głównej dobije 100.000) 8. Nowa sonda i nagrania audio litanii (poprosić Parafian).

(na początku września 2018) 9. Rozdzielenie moich domen i domeny parafialnej, stworzenie technicznego adresu e-mail, uaktualnienie dokumentacji technicznej - żeby zabezpieczyć stronę na wypadek mojej śmierci.