Dalsze możliwe udoskonalenia

W dniu dzisiejszym - 07 III 18, licznik odwiedzin strony głównej prawie dobił do 50 000. Myślę, że to dobry czas na jakieś zastanowienie się nad ewentualnymi udoskonaleniami. Oto moje pomysły, często o charakterze czysto technicznym, co zamierzam zrobić jeszcze w tym roku (2018):

1. Podświetlenie w górnym menu aktualnie wybranej pozycji (np. AKTUALNOŚCI). Tak jak jest to w menu na lewej kolumnie.

3. Zrobienie obrazka w tle za napisem "Parafia Świętego Grzegorza Wielkiego w Warszawie" - gdy strona jest oglądana na komórce w pozycji pionowej, bo wtedy wyświetla się tylko jednobarwne tło.

4. Poprawienie wywiadu z ks. Proboszczem.

5. Na wszelki wypadek zapytać o zgodę na skopiowanie Zegara Męki Pańskiej (w przypadku innych materiałów, które być może były objęte prawem autorskim, o taką zgodę pytano. Np. w przypadku litanii do naszego patrona.)

6. Nowe działy w menu bocznym, np. teledyski z pieśniami religijnymi z YouTube, czy świadectwa chrześcijańskie, itp.

7. Nagrania audio przy niektórych modlitwach, tak że jeśli ktoś jest zmęczony, czy słabo widzi, to żeby sobie mógł przed snem puścić.

8. Wybranie ze wszystkich treści na stronie artykułów wyróżnionych (featured) i zaprezentowanie ich w oddzielnym miejscu. (Taki skrót z całej strony dla ciekawych.)