Ogłoszenia Parafialne 78 (21.10.2018)

1. Dziękuję wszystkim ofiarodawcom za ofiary złożone na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia, a także przedstawicielom Domowego Kościoła za pomoc w tej kweście. Bóg zapłać.

2. Dziś Niedziela Misyjna, dziękuję za złożone ofiary na tacę przeznaczone na misje święte. Ojcowie Kombonianie też dziękują za serdeczność i ofiary.

3. Jutro w poniedziałek 22.10. w liturgii wspomnienie św. Jana Pawła II, papieża.

4. We środę 24.10. wyjątkowo nie będzie nabożeństwa Różańcowego, bo o g. 18:00 odbędzie się uroczysta Msza Święta, podczas której Kardynał Kazimierz Nycz udzieli młodzieży naszej parafii Sakramentu Bierzmowania (30 osób). Zapraszamy wszystkich parafian. Natomiast o 17:30 odmówimy dziesiątkę Różańca Świętego. Proszę o modlitwę w intencji młodzieży.