Ogłoszenia parafialne 101(31.03.2019)

1. Jutro rocznica rozpoczęcia posługi biskupa w Archidiecezji Warszawskiej przez Arcybiskupa Metropolitę Warszawskiego. (2007) 2. We wtorek 14. rocznica śmierci św. Jana Pawła II. (2005)

3. Młodzież z grup parafialnych przygotowująca się do Sakramentu Bierzmowania i pozostali mają spotkanie w Wilanowie w Świątyni Opatrzności Bożej w sobotę 13.04 (sobota przed Niedzielą Palmową). Rozpocznie się ono o g. 11:00, a zakończy o 14:30. Jest to Diecezjalny Dzień Młodzieży.

4. 2.04 we wtorek 14. rocznica śmierci św. Jana Pawła II. Na Placu Piłsudskiego o g. 21:00 rozpocznie się czuwanie modlitewne. Zapraszamy wszystkich wiernych na to czuwanie modlitewne.

5. 6.04 w sobotę o g. 13:30 ulicami  Warszawy przejdzie Droga Krzyżowa ofiarowana za chrześcijan prześladowanych na całym świecie. Uczestnicy udadzą się z kościoła św. Klemensa na Woli (Karolkowa 49) do grobu bł. Ks. Jerzego Popiełuszki znajdującego się przy kościele św. Stanisława na Żoliborzu.