Ogłoszenia parafialne 110(9.06.2019)

1. Dziś kończy się okres wielkanocny  - również kończy się okres Komunii Świętej Wielkanocnej.
2. Jutro w poniedziałek Święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła - od jutra też rozpoczyna się w liturgii okres zwykły.
3. We wtorek wspomnienie św. Barnaby Apostoła.
We czwartek 13.06 Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.
W piątek 14.06 wspomnienie bł. Michała Kozala,  biskupa i męczennika.
4. W sobotę 15.06 Domowy Kościół zaprasza na Mszę Świętą o g. 18:00 te rodziny, które chciałyby dołączyć do tego ruchu.
5. Zakończyły się Pierwsze  Komunie Święte. 67 dzieci przyjęło Jezusa Eucharystycznego do swoich serc,  wczoraj odbyła się Msza Święta w intencji dzieci z rocznicy I Komunii Świętej (50 osób). Wszystkie dzieci, w tym komunijne i z rocznicy zapraszamy na procesję Bożego Ciała 20.06 o g. 11:00.