Ogłoszenia parafialne 158 (31.05.2020)

Ogłoszenia parafialne 158 (28.05.2020)

VIII NIEDZIELA WIELKANOCNA,
PIĘĆDZIESIĄTNICA,
ZESŁANIE DUCHA ŚWIĘTEGO,
ZIELONE ŚWIĄTKI,
URODZINY KOŚCIOŁA !

1.

Niedziela Zesłania Ducha Świętego, ostatni dzień Okresu Wielkanocnego. Przypominam, że ta niedziela kończy okres Komunii Wielkanocnej.

2.

Dzisiaj za odśpiewanie publiczne Hymnu o Duchu Świętym można uzyskać odpust zupełny.

3.

W czwartek Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.

4.

Od poniedziałku rozpoczynają się Nabożeństwa Do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Nabożeństwa czerwcowe w tym samym porządku jak nabożeństwa majowe.

5.

Do rodziców dzieci pierwszokomunijnych:

Zapraszam rodzica (wystarczy 1) (bez dziecka) w czwartek po Mszy Świętej i nabożeństwie czerwcowym ok. g. 19 na spotkanie odnośnie terminu I Komunii Świętej.

6.

4-tego czerwca w czwartek: 32. rocznica konsekracji Pasterza Archidiecezji ks. Kardynała Kazimierza Nycza.

7.

Wchodzą nowe przepisy. Wewnątrz kościoła - nosimy maseczkę i nie ma limitu. Na zewnątrz - można w maseczce a można bez, przy czym jeżeli nie mamy maseczki to trzeba zachować odstęp 2 metrów. (Od soboty 30.05.2020.)

8.

- Poniedziałek (drugi dzień Zielonych Świąt) - święto NMP Matki Kościoła i międzynarodowy Dzień Dziecka.

- Środa - wspomnienie męczenników Karola Lwangi i Towarzyszy.

- Piątek - wspomnienie św. Bonifacego, biskupa i męczennika.

9.

1-SZY CZWARTEK:

Po Mszy o g.18 - krótkie nabożeństwo po Mszy świętej wieczornej z wystawieniem Najświętszego Sakramentu i litanią do Serca Pana Jezusa oraz modlitwą o nowe powołania kapłańskie i zakonne, w ramach Nabożeństw Czerwcowych.

1-SZY PIĄTEK:

Spowiedź od g. 17.

O g.17:30 Nabożeństwo Pierwszopiątkowe połączone z czerwcowym.

1-SZA SOBOTA:

Po Mszy świętej wieczornej (18:00) wystawienie Najświętszego Sakramentu, litania do Serca Pana Jezusa, połączona z Aktem Oddania Matce Bożej.

1-SZA NIEDZIELA:

O g. 17 zapraszam Bractwo Różańcowe - po raz pierwszy po przerwie.

O g.17:30 nabożeństwo adoracyjne połączone z czerwcowym.