Ogłoszenia parafialne 168 (9.08.2020)

9.08.2020, 19. niedziela zwykła

1.

- Jutro, w poniedziałek 10.08.2020, w liturgii obchodzić będziemy święto Św. Wawrzyńca - diakona i męczennika.

- We wtorek, 11.08, wspomnienie Św. Klary - dziewicy.

- A w piątek, 14.08, wspomnienie Św. Maksymiliana Marii Kolbego - kapłana i męczennika.

2.

W sobotę, 15.08, Uroczystość Wniebowzięcia NMP (Matki Bożej Zielnej). Msze święte jak w niedzielę (z wyjątkiem Mszy o g.12:30, której nie ma podczas wakacji). Obrzęd błogosławieństwa ziół i kwiatów podczas każdej Mszy świętej - po modlitwie po Komunii Świętej. Proszę o przyniesienie ziół i kwiatów do poświęcenia.

3.

Pamiętajmy w modlitwach o Pielgrzymach idących na Jasną Górę, a także o rolnikach w ich mozolnej pracy i żniwach - by nikomu z nas nie zabrakło chleba.