Ogłoszenia parafialne 172 (6.09.2020)

6.09.2020, 23. niedziela zwykła

1.

Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Bractwo różańcowe zbierze się na modlitwę różańcową o g.17. A o g.17:30 Nabożeństwo Adoracyjne.

2.

Jutro, w poniedziałek 7 IX, spotkanie o g. 18:30 grupy pierwszokomunijnej z 19 IX z g.9:30.

We wtorek druga grupa z 19 IX z g. 12. Również po Mszy wieczornej.

Zapraszam Rodziców.

3.

Spotkanie Rodziców (wystarczy 1 Rodzic) dzieci z 3-cich klas, które rozpoczynają przygotowanie do przyjęcia Jezusa Eucharystycznego w maju przyszłego roku - odbędzie się u nas 21 IX w poniedziałek, o g.18:30. Jest wiele rzeczy do omówienia.

4.

Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękuję Rodzicom młodzieży, która wczoraj przyjęła Sakrament Bierzmowania za bardzo dobre włączenie się i przygotowanie wszystkich zewnętrznych spraw, oprawy liturgii itp. Bóg zapłać.

Młodzieży też dziękuję i proszę byście rozwijali dary Ducha Świętego, które otrzymaliście w tym Sakramencie.

5.

We wtorek, 8  IX, Święto Narodzenia NMP. Msze święte jak w dzień powszedni, o g. 8 i g.18.