Ogłoszenia parafialne 175 (27.09.2020)

27.09.2020, 26. niedziela zwykła

1.

Jeszcze raz dziękuję rodzicom dzieci, które przyjęły Jezusa Eucharystycznego po raz pierwszy, za zaangażowanie, dobrą współpracę i proszę: czuwajcie nadal nad rozwojem duchowym Waszych dzieci.

(Łącznie było tych dzieci 16, 1. grupa - sześcioro, 2. - dziesięcioro, ale dwójka dzieci się wycofała i będzie dla nich specjalna msza w październiku oraz indywidualna Pierwsza Komunia Święta.)

2.

- Jutro w liturgii wspominamy św. Wacława męczennika.

- We wtorek święto świętych Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała.

- W środę wspomnienie św. Hieronima - kapłana i doktora Kościoła.

- W czwartek święto św. Teresy od Dzieciątka Jezus i Najświętszego Oblicza z Lisieux. Dziewicy i Doktora Kościoła.

- W piątek wspomnienie świętych Aniołów Stróżów.

(Wszystko, jak zwykle, zostało naniesione do naszego kalendarzyka.)

3.

Od czwartku, czyli od 1 X, rozpoczynają się nabożeństwa Różańcowe. W naszej parafii w niedzielę, piątki i uroczystości o g.17:30; w pozostałe dni po Mszy św. o g.18.

4.

Przypominam, iż zapisy młodzieży 8-ych klas na przygotowanie do sakramentu bierzmowania są u ks. Włodzimierza, do końca września.

5. INFORMACJE DODATKOWE

W tym tygodniu:

- 1-szy czwartek (1 X):
Krótkie nabożeństwo po Mszy świętej wieczornej z wystawieniem Najświętszego Sakramentu i litanią do Krwi Chrystusa oraz modlitwą o nowe powołania kapłańskie i zakonne.

- 1-szy piątek (2 X):
Pierwszy piątek miesiąca, a więc nabożeństwo pierwszopiątkowe o g. 17:30 (ale o g.17:00 już Koronka ).
- O g.17:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego,
- a o g.17:30 N
abożeństwo Pierwszopiątkowe z wystawieniem Najświętszego Sakramentu, litania do Serca Jezusa i Akt Oddania Sercu Jezusowemu.
- Spowiedź pierwszopiątkowa od g.17:30.
)

- 1-sza sobota (3 X):
Po Mszy świętej wieczornej o g.18:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, litania do Serca Maryi i Akt Oddania.

(No i za tydzień, 1-sza niedziela:
Bractwo różańcowe o g.17, a o g.17:30 nabożeństwo adoracyjne.)

Informacje te pojawią się w naszym kalendarzyku na październik.