Ogłoszenia parafialne 210 (6.06.21)

1. Jeszcze raz dziękuję wszystkim parafianom obecnym na procesji Bożego Ciała - szczególnie dzieciom-i tym małym i pierwszokomunijnym i ich rodzicom. Bóg zapłać.

2. Dziś I Niedziela miesiąca. Bractwo Różańcowe zbierze się na modlitwę różańcową o g. 17:00, a o g. 17:30 Nabożeństwo Czerwcowe połączone z nabożeństwem adoracyjnym.

3. We wtorek 8.06 wspomnienie św. Jadwigi, królowej.

We środę 9.06. święto rocznicy poświęcenia kościoła katedralnego - w bazylice archikatedralnej uroczystość.

4. W piątek 11.06. Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msze św. jak w dzień powszedni o g. 8:00 i 18:00, Nabożeństwo Czerwcowe o 17:30. Można uzyskać odpust zupełny za publiczne odmówienie aktu wynagrodzenia Sercu Pana Jezusa. Można spożywać pokarmy mięsne.

5.  W sobotę 12.06. Wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.

6. Dziś przed kościołem zbiórka ofiar na Świątynię Opatrzności Bożej - Święto Dziękczynienia.