Ogłoszenia parafialne 258 (5.06.2022)

1. Dziś obchodzimy Święto Dziękczynienia, przed kościołem zbiórka ofiar do puszek na budowę Świątynia Opatrzności Bożej. Kończy się okres komunii świętej wielkanocnej.

Odpust zupełny za udział w publicznym śpiewie hymnu "O Stworzycielu Duchu przyjdź".

2. Jutro Święto NMP Matki Kościoła.

3. Wczoraj ostatnia grupa dzieci (16) przyjęła po raz pierwszy Jezusa Eucharystycznego do swoich serc. W sumie pięć grup - ok. 72 dzieci. Proszę parafian o modlitwę w ich intencji i ich rodzin.

4. We środę wspomnienie św. Jadwigi, Królowej.

We czwartek Święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i wiecznego Kapłana. W bazylice archikatedralnej Uroczystość rocznicy poświęcenia kościoła katedralnego.

W sobotę wspomnienie św. Barnaby, Apostoła.