Ogłoszenia parafialne 4 (2 IV 2017)

V Niedziela Wielkiego Postu

1. Dziś 12. rocznica śmierci św. Jana Pawła II (2005).

2. Dziś I Niedziela miesiąca. Bractwo Różańcowe zbierze się na modlitwę Różańcową o g. 16:30, a o 17:15 Gorzkie Żale.

3. Za tydzień Niedziela Palmowa - rozpoczęcie Rekolekcji Wielkopostnych; na każdej Mszy Św. nauka rekolekcyjna, a także na Gorzkich Żalach. Tradycyjnie już przed kościołem można będzie nabyć palmy, poświęcenie na początku każdej Mszy Św. Procesja z palmami o g. 11:00; proszę panie z miejscowego Caritas o pomoc w rozprowadzaniu palm przed kościołem.

4. Nauki rekolekcyjne w poniedziałek o 18:00, a we wtorek o g. 19:00 na Mszach św. Spowiedź przed Wielkanocą we wtorek Wielkiego Tygodnia od 17:00 (6 kapłanów) do wyspowiadania ostatniego penitenta.

5. Przyjmujemy w zakrystii ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego.Rekolekcje dla dorosłych poprowadzi ks. prof. Jacek Połowianiuk, a dla dzieci i młodzieży (w poniedziałek i wtorek do południa) ks. dr Marcin z Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.

6. W sobotę, przed Niedzielą Palmową, 8 kwietnia, od godz. 11.00, odbędzie się czuwanie młodzieży w Świątyni Opatrzności Bożej w Wilanowie, z racji Światowych Dni Młodzieży przeżywanych w diecezjach.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookie, które można uważać za pewną ingerencję w Twoją prywatność. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, to opuść tę stronę. A jeśli się zgadzasz, to kliknij OK.
Dalsze informacje Ok