Ogłoszenia parafialne 5 (9 IV 2017 - Niedziela Palmowa)

Niedziela Palmowa

1. Od dziś rozpoczynają się rekolekcje wielkopostne i trwać będą do Wielkiego Wtorku włącznie. Dzisiaj poświęcenie palm odbywa się na każdej Mszy św., a o 11:00 procesja z palmami wokół kaplicy. Nauki rekolekcyjne na każdej Mszy św., a także na Gorzkich Żalach.

2. W Wielki Poniedziałek nauka rekolekcyjna o g. 18:00, a w Wielki Wtorek o g. 19:00 Msza św. z nauką końcową. Spowiedź przed Wielkanocą od g. 17:00.

3. W Wielki Czwartek i Wielki Piątek nabożeństwa odbywają się tylko wieczorem o g. 18:00, a w Wielką Sobotę o g. 19:00. Poświęcenie pokarmów w Wielką Sobotę od g. 8:30 do 15:00. W Wielki Czwartek i Wielki Piątek po nabożeństwach wieczornych adoracja do g. 20:00, a w Wielki Piątek i Wielką Sobotę adoracja od rana od g. 8:00 do nabożeństw wieczornych.

4. Rezurekcja tradycyjnie w Niedzielę Zmartwychwstania o g. 6:00. Nie ma Mszy św. o 7:00, pozostałe jak w niedzielę. W II dzień święte Msze św. jak w niedzielę. Taca na Katolicki Uniwersytet Lubelski.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookie, które można uważać za pewną ingerencję w Twoją prywatność. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, to opuść tę stronę. A jeśli się zgadzasz, to kliknij OK.
Dalsze informacje Ok