Ogłoszenia Parafialne 10 (11.06.2017)

1. We wtorek 13.06. wspomnienie św. Antoniego z Padwy, kapłana i doktora Kościoła.

2. W środę 14.06. wspomnienie bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika.

3. We czwartek 15.06. Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa - Boże Ciało. Msze święte jak w niedzielę z wyjątkiem Mszy świętej o 12:30, której nie będzie. Po Mszy św. o 11:00 procesja - zapraszam dzieci, dzieci z I Komunii świętej, rocznicowe, grupy modlitewne, panów do baldachimu, ministrantów. Dziewczynki niech przyniosą koszyczki z kwiatami, a mamy proszę, by szły obok swoich dzieci i pomagały w procesji. Można uzyskać odpust zupełny za pobożny udział w procesji.

4. Nabożeństwo czerwcowe w Boże Ciało o 17:30.

5. W sobotę 17.06. wspomnienie św. Alberta Chmielowskiego, zakonnika.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookie, które można uważać za pewną ingerencję w Twoją prywatność. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, to opuść tę stronę. A jeśli się zgadzasz, to kliknij OK.
Dalsze informacje Ok