Ogłoszenia Parafialne 29 (29.10.2017)

1. W najbliższą środę 1.11. Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze święte jak w niedzielę z wyjątkiem Mszy św. o 12:30, której nie będzie. Natomiast 15 minut przed Mszą św. wieczorną (17:45) codziennie od 1.11 do 8.11., z wyjątkiem niedzieli 5.11. modlitwy za zmarłych z wypominek. W niedzielę 5.11. modlitwy odbędą się o g. 8:00. W dniach od 1 do 8.11. można codziennie uzyskać odpust zupełny za pobożne nawiedzenie cmentarza i odmówienie modlitwy za zmarłych. Odpust ten można ofiarować wyłącznie za zmarłych. 1.11 Msza św. w intencji wszystkich zmarłych z wypominek - g. 18:00.

2. 2.11 to Dzień Zaduszny - Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze św. jak w dzień powszedni o 8:00 i 18:00. Wierni mogą uzyskać jeden raz odpust zupełny który można ofiarować tylko za dusze w czyśćcu cierpiące - w tym celu należy nawiedzić kościół lub kaplicę i odmówić tam Ojcze nasz i Wyznanie wiary, zachowując wszystkie inne warunki (spowiedź sakramentalne, Komunia Św., modlitwa wg intencji Ojca Świętego oraz wykluczenie przywiązania do jakiegokolwiek grzechu).

3. W sobotę 4.11. wspomnienie św. Karola Boromeusza, Biskupa.

4. Dziękuję tym wszystkim parafianom, którzy łączyli się i łączą ze mną w bólu odejścia mojej Mamy do domu Ojca.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookie, które można uważać za pewną ingerencję w Twoją prywatność. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, to opuść tę stronę. A jeśli się zgadzasz, to kliknij OK.
Dalsze informacje Ok