Ogłoszenia Parafialne 38 (31.12.2017)

1. Jutro 1.01. Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Msze św. jak w niedzielę. Na początku Mszy odśpiewamy hymn "O Stworzycielu Duchu przyjdź", za odmówienie czy odśpiewanie można uzyskać odpust zupełny.

2. We wtorek 2.01 wspomnienie św. Bazylego Wielkiego i św. Grzegorza z Nazjanzu, Biskupów i Doktorów Kościoła.

3. W sobotę 6.01 Uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze św. jak w niedzielę. Podczas każdej Mszy św. po modlitwie po komunii św.obrzęd błogosławieństwa(poświęcenie) kredy i kadzidła. Taca przeznaczona na Misje.

4. Dzisiaj, 31.12 na zakończenie roku kalendarzowego nabożeństwo dziękczynno - błagalne o g. 17:30. Zapraszam.

5. W poniedziałek 8.01. po Mszy św. o g. 18:00 spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych z wszystkich grup (wystarczy jeden rodzic).

Nasza strona wykorzystuje pliki cookie, które można uważać za pewną ingerencję w Twoją prywatność. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, to opuść tę stronę. A jeśli się zgadzasz, to kliknij OK.
Dalsze informacje Ok