Ogłoszenia Parafialne 50 (25.03.2018)

1. Od dziś rozpoczynają się Rekolekcje Wielkopostne i trwać będą do Wielkiego Wtorku. Poświęcenie palm na początku każdej Mszy św., a o g. 11:00 procesja z palmami wokół kościoła. Nauki rekolekcyjne dziś na każdej Mszy św., a także na Gorzkich Źalach - głosi ks. dkt. Marcin Falkowski.

2. W Wielki Poniedziałek nauka rekolekcyjna podczas Mszy św. o g. 18:00, w Wielki Wtorek Msza św. i nauka zakończeniowa o g. 19:00, zaś spowiedź przedświąteczna  od g. 17:00 do ostatniego penitenta (6 kapłanów będzie spowiadało).

3. W Wielki Czwartek i Piątek nabożeństwa o g. 18:00 (nie ma Mszy porannych), a w Wielką Sobotę o g. 19:00.

W Wielką Sobotę poświęcenie pokarmów od g. 8:30 do 15:00. Ministranci będą rozprowadzać wodę święconą. 

W Wielki Czwartek i Piątek adoracja przy Ciemnicy i Grobie po nabożeństwach wieczornych do g. 20:00, w Wielki Piątek i Sobotę od rana przez cały dzień do nabożeństw wieczornych. Ofiary z Wielkiego Piątku przeznaczone będą na Grób w Jerozolimie.

4. Rezurekcja tradycyjnie w Niedzielę Zmartwychwstania o g. 6:00. Nie ma wtedy Mszy o 7:00, pozostałe jak w niedzielę.

5. W II Dzień Świąt - Poniedziałek Wielkanocny - Msze św. jak w niedzielę - taca na Katolicki Uniwersytet Lubelski.

6. Dziękuję państwu Polnym, a także p. Król za nabycie palm i ofiarowanie dla parafii.

7. Przyjmujemy ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego (Bóg zapłać).

8. 2.04. w Poniedziałek Wielkanocny przypadać będzie 13. rocznica śmierci św. Jana Pawła II.

9. Świece Caritasu do nabycia w zakrystii.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookie, które można uważać za pewną ingerencję w Twoją prywatność. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, to opuść tę stronę. A jeśli się zgadzasz, to kliknij OK.
Dalsze informacje Ok