Ogłoszenia Parafialne 51 (8.04.2018)

1. Dziś Niedziela Miłosierdzia. Po Mszy św. o 11:00 (po modlitwie po komunii) przy figurze Pana Jezusa Miłosiernego odmówimy Koronkę do Miłosierdzia Bożego.

2. Jutro w poniedziałek 8.04. Uroczystość Zwiastowania Pańskiego (przeniesiona z 25.03. z powodu Niedzieli Palmowej). Msze św. o 8:00 i 18:00.

3. W Niedzielę 22.04. taca przeznaczona będzie na Seminarium Duchowne.

4. Parafia organizuje pielgrzymkę autokarową do Gietrzwałdu w kwietniu lub w czerwcu (dotychczas zgłosiło się 10 osób).

5. Za tydzień 15.04. w niedzielę będziemy gościć ks. Piotra Łapę, obecnie pracującego na Syberii (kiedyś na Gorlickiej w parafii Zwiastowania Pańskiego), powie o swojej pracy - życiu Kościoła na Syberii, a po Mszach św. przed kościołem będzie zbierać ofiary.