Ogłoszenia Parafialne 57 (20.05.2018)

1. W dzisiejszą niedzielę kończy się okres Wielkanocny. Kończy się też okres Komunii Wielkanocnej.

2. Jutro w poniedziałek 21.05. Święto Najświętszej Maryi Panny Matko Kościoła.

We czwartek 24.05. Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana. Nabożeństwo majowe po Mszy św. o g. 18:00.

W sobotę 26.05. Wspomnienie św. Filipa Nereusza, kapłana.

W sobotę ostatnie dwie grupy dzieci (18 i 15) przyjmie po raz pierwszy Pana Jezusa Eucharystycznego do swoich serc. W sobotę obchodzimy też Dzień Matki.

3. Po tej niedzieli rozpoczyna się w liturgii Okres zwykły.

4. Rocznica I Komunii Świętej planowana jest na 10.06. w niedzielę o g. 9:30. Pierwsze spotkanie (rodzic z dzieckiem) 29.05. o g. 19:00.

5. Spotkanie grupy komunijnej, które miało się odbyć we środę, odbędzie się we wtorek po Mszy św. i nabożeństwie majowym, tj. około 19:00.