Ogłoszenia Parafialne 58 (27.05.2018)

1. We wtorek 29.05. wspomnienie św. Urszuli Ledóchowskiej, dziewicy.

2. We czwartek 31.05. obchodzimy Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa (Boże ciało). Msze św. jak w niedzielę oprócz Mszy św. o 12:30, której nie będzie. Po Mszy św. o 11:00 odbędzie się procesja wokół kaplicy, zapraszamy wszystkich, w tym dzieci komunijne, rocznicowe - dziewczynki proszę o koszyczki z kwiatami, a mamy o obecność przy swoich dzieciach i by czuwały w czasie procesji nad nimi. Nabożeństwo majowe o 17:30.

3. We wtorek 29.05. po Mszy św. wieczornej od. 19:00 pierwsze spotkanie dzieci i rodzica, które idą do rocznicy I Komunii Świętej. Będzie miała ona miejsce 10.06. o g. 9:30 (dodatkowa Msza św.) - zapraszam.

4. Od 1.06. (piątek) rozpoczynają się Nabożeństwa Czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa - będą odprawiane w tym samym porządku, do nabożeństwa majowe.

5. 28.05. - rocznica śmierci Sługi Bożego Stefana Kardynała Wyszyńskiego.

6. Za tydzień 3.06. Święto Dziękczynienia, przed kościołami zbiórka ofiar na budowę Świątyni Opatrzności Bożej.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookie, które można uważać za pewną ingerencję w Twoją prywatność. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, to opuść tę stronę. A jeśli się zgadzasz, to kliknij OK.
Dalsze informacje Ok