Ogłoszenia Parafialne 73 (16.09.2018)

1. Od dziś rozpoczynają się Kwartalne Dni Modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców Dzisiaj też Dzień Środków Oddziaływania Społecznego.

2. Jutro w poniedziałek `17.09. wspomnienie św. Zygmunta Szczęsnego Felińskiego, biskupa.

We wtorek 18.09. święto św. Stanisława Kostki, zakonnika i Patrona Polski.

We czwartek 20.09. wspomnienie św. męczenników koreańskich Andrzeja Kim Taegon, kapłana, Pawła Chong Hasang i towarzyszy.

W piątek 21.09. święto św. Mateusza, apostoła i ewangelisty.

3. Przypominam i zapraszam ministrantów i kandydatów w sobotę na spotkanie ministranckie o g. 9:30.

4. W październiku będziemy ogłaszać zapisy młodzieży do przygotowań do Sakramentu Bierzmowania; w tym roku wyjątkowo zapisywać będziemy młodzież z VIII klasy i z III klasy gimnazjum.

5. Odbyło się pierwsze spotkanie z rodzicami dzieci pierwszokomunijnych; na razie jest 30 dzieci, to są dwie grupy, które w maju przyjmą po raz pierwszy Jezusa Eucharystycznego.