Ogłoszenia parafialne 75 (30.09.2018)

1. Jutro w poniedziałek 1.10. wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy i Doktora Kościoła.

2. Od jutra też rozpoczynają się nabożeństwa różańcowe. Już tradycyjnie w niedziele, piątki i uroczystości o g. 17:30, w pozostałe dni tygodnia po Mszy św. wieczornej. Zachęcam i zapraszam. Za ofiarowanie różańca można uzyskać odpust zupełny.

3. We wtorek 2.10. wspomnienie św. Aniołów stróżów. 

We czwartek 4.10. wspomnienie św. Franciszka z Asyżu.

W piątek 5.10. wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy.

4. W następną niedzielę za tydzień 7.10. będziemy gościć misjonarzy Kombonianów Serca Jezusowego, którzy pracują w Afryce, Ameryce i w Azji. Hasło "Afryka albo śmierć". Założyciel bł. Daniel Comboni, jego zasada to "Zbawić Afrykę przez Afrykę".

5. Odbyło się spotkanie z rodzicami młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania. Dziękuję i zapraszam na drugie spotkanie rodziców 8.10. w poniedziałek o g. 19:00.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookie, które można uważać za pewną ingerencję w Twoją prywatność. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, to opuść tę stronę. A jeśli się zgadzasz, to kliknij OK.
Dalsze informacje Ok