Ogłoszenia Parafialne 79 (28.10.18)

1. Dziś obchodzimy X Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Przed kościołem zbiórka ofiar na Kościół Prześladowany.

2. Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękuję rodzicom młodzieży bierzmowanej za włączenie się w przygotowanie, a młodzieży za dobrą postawę. Bóg zapłać.

3. 1.11 Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. jak w Niedzielę, z wyjątkiem Mszy o 12:30, której nie będzie. Od 1 do 8.11 można zyskać codziennie odpust zupełny za pobożne nawiedzenie cmentarza, odmówienie modlitwy za zmarłych. Odpust ten można ofiarować jedynie za zmarłych.

4. 2.11 w piątek Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze o g. 8:00 i 18:00. W naszej parafii tradycyjnie od 2 do 8.11. codziennie 15 minut przed Mszą św. wieczorną modlimy się za zmarłych z wypominek.

5. Parafianie - jedna rodzina pooszukuje opieki do dziecka. Kontakt w kancelarii.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookie, które można uważać za pewną ingerencję w Twoją prywatność. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, to opuść tę stronę. A jeśli się zgadzasz, to kliknij OK.
Dalsze informacje Ok