Ogłoszenia Parafialne 84 (2.12.2018)

1. Adwent to czas pobożnego i radosnego oczekiwania. To czas przygotowania do Uroczystości Narodzenia Pańskiego, ale również czas oczekiwania i przygotowania na powtórne przyjście Chrystusa. Przez okres Adwentu nie będzie Mszy św. o g. 8:00 w dni powszednie, będą Msze święte Roratnie o g. 7:00, do uczestnictwa w których zapraszam. Msze św. o 18:00 bez zmian.

2. Dziękuję za ofiary złożone na Seminarium Duchowne; za tydzień będziemy wspierać ofiarami Kościół w Potrzebie, to będzie 9.12 - wtedy, czyli za tydzień będziemy obchodzić XIX Dzień Modlitwy i Pomocy Materialnej Kościołowi W Potrzebie.

3. Dziś I Niedziela miesiąca. Bractwo Różańcowe zbierze się na modlitwę różańcową o g. 17:00, a o 17:30 Nabożeństwo adoracyjne.

4. Za tydzień Panie z miejscowego Caritas będą przed Kościołem rozprowadzać świece Caritas na stół wigilijny. Opłatki można nabywać w zakrystii i kancelarii - ofiarami wspomagamy Zakon Sióstr Sakramentek.

5. Szczegółowa rozpiska wizyt duszpasterskich:

3.12. Poniedziałek - Korotyńskiego 17 kl. I, II, III i Korotyńskiego 19, kl. I, II, III, IV

4.12. wtorek - Korotyńskiego 19a, kl. I - VI

5.12. środa - Korotyńskiego 19a, kl. VII i VIII i Korotyńskiego 21 kl. II i III

6.12. czwartek - Korotyńskiego 21 kl. I i Korotyńskiego 48, kl. II, V, VI

7.12. piątek - Korotyńskiego 48 kl. I, III, IV

8.12. sobota - Urbanistów 1, 1a, 3; Dickensa 27 i 31a i 31b.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookie, które można uważać za pewną ingerencję w Twoją prywatność. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, to opuść tę stronę. A jeśli się zgadzasz, to kliknij OK.
Dalsze informacje Ok