Ogłoszenia parafialne 97 (3.03.19)

1. Jutro święto św. Kazimierza Królewicza  - pamiętajmy w modlitwach o solenizancie Ks. Kazimierzu kardynale Nyczu.

2. W środę 6.03 - Środa Popielcowa.  Msze święte o g. 8:00, 16:30 i 18:00. Na każdej Mszy św. Poświęcenie popiołu i obrzęd posypania głów wiernych. W ten dzień obowiązuje post ścisły.  Nie będzie tego dnia Nowenny do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

3. W Wielkim Poście odprawiane są następujące nabożeństwa: Droga Krzyżowa w każdy piątek o g. 16:30 dla dzieci, o 17:30 dla dorosłych. Gorzkie Żale w każdą niedzielę Wielkiego Postu o 17:15, za udział w których można uzyskać odpust zupełny.

4. Za tydzień taca będzie przeznaczona na Seminarium Duchowne.

5. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Bractwo Różańcowe zbierze się na modlitwę różańcową o g. 17:00, a o 17:30 Nabożeństwo adoracyjne. 

Nasza strona wykorzystuje pliki cookie, które można uważać za pewną ingerencję w Twoją prywatność. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, to opuść tę stronę. A jeśli się zgadzasz, to kliknij OK.
Dalsze informacje Ok