Ogłoszenia parafialne 103 (14.04.2019)

1. Od dzisiejszej Niedzieli rozpoczynają się Rekolekcje Wielkopostne i będą trwać do Wtorku Wielkiego Tygodnia.  Dziś poświęcenie palm na początku każdej Mszy Św., a o 11:00 procesja z palmami trzykrotnie wokół kaplicy. Nauki rekolekcyjne na każdej Mszy Św. i na Gorzkich Żalach - głosi ks. Adam Gołębiak że zgromadzenia księży orionistów z Anina.
2. W poniedziałek nauka rekolekcyjna na Mszy świętej o 18:00, a we wtorek Msza o g. 19:00; spowiedź od g. 17:00 (6 kapłanów).
3. W Wielki Czwartek i Wielki Piątek oraz w Wielką Sobotę nabożeństwa odbywają się tylko wieczorem. W Wielki Czwartek i Wielki Piątek o g. 18:00, a w Wielką Sobotę Wigilia Paschalna o 19:30. Święcenie pokarmów w Wielką Sobotę od g. 8:00 do g. 15:00. Ministranci zaś rozprowadzają  wodę święconą. Adoracja w Wielki Piątek i w Wielką Sobotę od g. 8:00 do 18:00, a w Wielką Sobotę do 19:30.
4. Rezurekcja tradycyjnie w Niedzielę Zmartwychwstania o g. 6:00. Nie ma Mszy o g. 7:00, pozostałe jak w każdą niedzielę.
5. W drugi dzień świąt  - Poniedziałek Wielkanocny  - Msze jak w każdą niedzielę. Taca na Katolicki Uniwersytet Lubelski.
6. Dziś przedstawicielka Ruchu Światło-Życie powie kilka słów o powstającej wspólnocie modlitewnej. Przypominam, że spotkanie młodzieży z tej wspólnoty odbędzie się 26.04 w piątek Mszą świętą o g. 18:00.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookie, które można uważać za pewną ingerencję w Twoją prywatność. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, to opuść tę stronę. A jeśli się zgadzasz, to kliknij OK.
Dalsze informacje Ok