Ogłoszenia parafialne 107 (19.05.2019)

1. W te dni ks. Kazimierz kardynał Nycz dokonuje wizytacji kanonicznej w naszej parafii.  W miniony piątek spotkał się ze społecznościami szkolnymi (szkoła prywatna i Zespół Szkół nr 26), a także w Domu dla Kombatanta, po czym odbyło się spotkanie ks. Kardynała z dyrektorami szkół,  dyrektorką Domu dla Kombatanta, a także katechetami i ks. proboszczem.
Dziś ks. kardynał modli się z nami na Mszach Świętych kierując do nas słowo.
2. Wczoraj pierwsza grupa dzieci przyjęła po raz pierwszy Jezusa Eucharystycznego do swoich serc - w Białym Tygodniu dzieci spotykają się o g. 18:00. Jutro przynoszą książeczki do poświęcenia.
Jutro w poniedziałek grupa dzieci z 25.05. spotyka  się na próbie generalnej o g. 18:45, a we wtorek 21.05 spotkanie z grupą dzieci z 1.06 z godz. 9:30 - zapraszam.
3. Młodzież przygotowująca się do Sakramentu Bierzmowania spotyka się 26.05.
Młodzież z Ruchu Światło-Życie ma spotkanie 25.05 o g. 18:00.
W piątek 24.05 w liturgii wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Wspomożycielki Wiernych.
4. W sobotę 25.05 w bazylice archikatedralnej św. Jana Chrzciciela dziewiętnastu diakonów przyjmie święcenia kapłańskie z rąk ks. Kazimierza kardynała Nycza. Proszę o modlitwę w intencji przyszłych kapłanów. Zachęcam również do udziału w tej uroczystości. 

Nasza strona wykorzystuje pliki cookie, które można uważać za pewną ingerencję w Twoją prywatność. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, to opuść tę stronę. A jeśli się zgadzasz, to kliknij OK.
Dalsze informacje Ok