Ogłoszenia parafialne 109 (2.06.2019)

1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Bractwo Różańcowe zbierze się na modlitwę różańcową o g. 17:00, a o 17:30 Nabożeństwo czerwcowe (do Serca Pana Jezusa).
2. Dziś obchodzimy XII Święto Dziękczynienia pod hasłem ,,Dziękujemy za wielkich pasterzy Jana Pawła II i Prymasa Stefana Wyszyńskiego ".
O g. 12:00 W Świątyni Opatrzności Bożej odprawiona zostanie uroczysta Msza Święta, a o g. 20:30 na Placu Piłsudskiego odbędzie się koncert z okazji 40 rocznicy pierwszej pielgrzymki Papieża Jana Pawła II do Polski. Przed kościołami zbiórka ofiar na Świątynię Opatrzności Bożej.
3. Za tydzień Niedziela Zesłania Ducha Świętego - kończy się okres wielkanocny.  Przypominam o zakończeniu Komunii Świętej Wielkanocnej w Niedzielę Zesłania Ducha Świętego.
4. W wigilię Zesłania Ducha Świętego w sobotę odbędzie się Msza Święta rocznicy I Komunii Świętej.
5. Zachęcam do udziału w nabożeństwach do Najświętszego Serca Pana Jezusa, które odbywać się będą w tym samym porządku,  co nabożeństwa majowe.
6. We wtorek 4.06 rocznica konsekracji pasterza archidiecezji; po modlitwie po Komunii Świętej o g.18:00 dziękczynne Te Deum. We wtorek także drugie spotkanie z dziećmi i rodzicem idących do rocznicy I Komunii Świętej.
7. Chórek parafialny ma ostatnie spotkanie we wtorek o g. 17:00.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookie, które można uważać za pewną ingerencję w Twoją prywatność. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, to opuść tę stronę. A jeśli się zgadzasz, to kliknij OK.
Dalsze informacje Ok