Ogłoszenia parafialne 111(16.06.2019)

1. Jutro w poniedziałek wspomnienie św. Alberta Chmielowskiego  - zakonnika.
2. We czwartek 20.06 Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa (Boże Ciało). Msze święte jak w niedzielę z wyjątkiem Mszy świętej o godz. 12:30, której nie będzie. Główna Msza Święta o g. 11:00, po której tradycyjna procesja  - trzykrotne obejście kościoła. Zapraszam wszystkich parafian, szczególnie dzieci pierwszokomunijne i rocznicowe w strojach pierwszokomunijnych, również  mniejsze i większe z rodzicami, dziewczynki z koszyczkami i kwiatkami oraz asystę kościelną i ruchy religijne.  Nabożeństwo czerwcowe w tym dniu o g. 17:30.
3. W piątek 21.06 wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika. 

Nasza strona wykorzystuje pliki cookie, które można uważać za pewną ingerencję w Twoją prywatność. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, to opuść tę stronę. A jeśli się zgadzasz, to kliknij OK.
Dalsze informacje Ok