Ogłoszenia parafialne 123(15.09.2019)

1. Dzisiaj rozpoczynają się Kwartalne Dni Modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców. Dziś też jest Dzień Środków Oddziaływania Społecznego.
2. Jutro, w poniedziałek wspomnienie św. Męczenników Korneliusza, papieża i Cypriana, biskupa.
We wtorek wspomnienie św. Zygmunta Szczęsnego Felińskiego, biskupa.
W środę Święto św. Stanisława Kostki,  zakonnika i Patrona Polski.
W piątek wspomnienie św. męczenników koreańskich Andrzeja Kim Taegon, kapłana, Pawła Chong Hasang  i towarzyszy.
W sobotę święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty.
3. 19.09 we czwartek Msza św.  w intencji Kościoła i Ojczyzny o g. 17:00 w parafii św. Jakuba,  a po Mszy św.  - Marsz Różańcowy do parafii Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata przy ul. Opaczewskiej. Tam odbędzie się modlitwa, następnie przejście do parafii Opatrzności Bożej przy ul. Dickensa. Po modlitwie powrót do parafii św. Jakuba ok. g. 19:15. Program wydarzenia znajduje się w gablotce.
4. Uwaga młodzież z obecnych klas ósmych! W niedzielę 22.09 po Mszy św. o 8:30 zapraszamy na spotkanie dla kandydatów do sakramentu bierzmowania. Zapisy na spotkaniu u ks. Włodzimierza.
5. Pani Łucja zaprasza dzieci na spotkanie chórku parafialnego we wtorek o g. 17:00. Zapraszamy także chłopców na spotkania ministranckie w każdą sobotę o g. 9:30.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookie, które można uważać za pewną ingerencję w Twoją prywatność. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, to opuść tę stronę. A jeśli się zgadzasz, to kliknij OK.
Dalsze informacje Ok